Advertising
Advertising
Simona Halep: vestea-şoc pe care a adus-o după eliminarea de la Sydney. VIDEO

Simona Halep: vestea-şoc pe care a adus-o după eliminarea de la Sydney. VIDEO
Scris deRealitatea.NET
Publicat9 ian. 2019, 10:11
Actualizat9 ian. 2019, 10:51
Simona Halep, numărul unu mondial, a fost învinsă de australianca Ashleigh Barty, cu 6-4, 6-4, miercuri, în primul său meci din 2019, în optimile turneului WTA de la Sydney, dotat cu premii totale de 823.000 de dolari.
Citește și
- 23:05Coreea de Sud rămâne fără selecționer: Hong Myung-bo a demisionat după eșecul de la Mondial
- 18:42ANM, noi date despre caniculă: cât vor mai dura temperaturile extreme în România
- 17:14Drama fotbaliștilor care și-au pierdut familiile după cutremurele devastatore din Venezuela
- 23:06David Popovici triumfă la Roma: medalie de aur și record la 100 m liber
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News

























