Sport· 1 min citire

Simona Halep, dorită de Gabi Szabo la CSM Bucureşti

Simona Halep, dorită de Gabi Szabo la CSM Bucureşti

Simona Halep, dorită de Gabi Szabo la CSM Bucureşti

Realitatea.NET
Scris de Realitatea.NET Publicat: 28 mar. 2019, 17:35

Gabriela Szabo a afirmat că şi-ar dori ca Simona Halep să semneze cu CSM Bucureşti.

Fosta mare atletă a României a mai spus că până acum i-a transmis Simonei acest lucru doar prin intermediul presei, dar caută un moment potrivit pentru a-i face o propunere concretă.

"Mi-ar fi dragă Simona Halep la CSM. I-am transmis prin presă că mi-aşi dori să vină la CSM, uşa noastră e deschisă. Faţă în faţă nu a fost discuţia, ne-am întâlnit, dar era un moment festiv, ea era în centrul atenţiei şi era...aşa, nepotrivit, să spun adiacent: 'Ştii, vrei să vii la CSM?!", a spus Gabriela Szabo la ProSport LIVE.

Distribuie articolul

Mai multe articole despre

Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News

Mai multe știri din Sport