Sport· 1 min citire

Simona Halep, despre angajarea noului antrenor

Simona Halep, despre angajarea noului antrenor

Simona Halep, despre angajarea noului antrenor

Realitatea.NET
Scris de Realitatea.NET Publicat: 2 mar. 2019, 13:02

Simona Halep a stat aproximativ o săptămână în România, iar sâmbătă dimineaţă a plecat spre SUA, acolo unde va participa la turneele de la Indian Wells și Miami.

Numărul 2 WTA a fost întrebată din nou despre numirea unui nou antrenor și a dezvăluit că acest lucru nu reprezintă o prioritate pentru ea.

"În momentul de față, nu se mai pune problema antrenorului. O să văd ce o să fac săptămâna viitoare sau zilele următoare. Nu este nimic concret, nimic clar, o să văd de la zi la zi cum merg treburile și ce decizii voi lua", a spus Simona Halep, conform Digisport.

Simona Halep a încheiat colaborarea lui Thierry Van Cleemput după numai o săptămână, ira jucătoarea noastră speră, probabil, că va lucra din nou cu Darren Cahill.

Distribuie articolul

Mai multe articole despre

Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News

Mai multe știri din Sport