Advertising
Advertising
Ruşine, englezilor! De ce n-au văzut românii la TV evoluţia entuziasmantă a Astrei cu West Ham

Ruşine, englezilor! De ce n-au văzut românii la TV evoluţia entuziasmantă a Astrei cu West Ham
Scris deRealitatea.NET
Publicat31 iul. 2015, 09:58
Actualizat31 iul. 2015, 10:36
Astra a făcut o reclamă senzaţională fotbalului românesc, în urma evoluţiei entuziasmante cu West Ham, 2-2, la Londra, în turul 3 preliminar din Europa League.
Citește și
- 13:54Descoperire șocantă la CM 2026: un cadavru a fost găsit într-o mașină abandonată lângă baza de antrenament
- 18:10Elefantul-oracol a decis: Germania câștigă primul meci de la Cupa Mondială!
- 13:51Lovitură dură de la UEFA: CFR Cluj a primit o amendă record. Ardelenii riscă excluderea din cupele europene
- 09:55Doliu în fotbal. Un fost mare campion mondial a încetat din viață
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























