Advertising
Advertising
Steaua a rămas FĂRĂ ANTRENOR. Reghecampf, SUSPENDAT!

Steaua a rămas FĂRĂ ANTRENOR. Reghecampf, SUSPENDAT!
Scris deRealitatea.NET
Publicat15 ian. 2014, 13:22
Actualizat15 ian. 2014, 13:26
Laurenţiu Reghecampf a fost suspendat pentru o etapă şi a primit o penalitate de 320 de lei de Comisia de Disciplină a LPF, pentru eliminarea din partida Astra Giurgiu - Steaua, scor 1-1, disputată la 21 decembrie 2013.
Citește și
- 14:54FCSB s-a despărțit de patru jucători într-o singură zi
- 12:56Tragedie în ciclism. O sportivă de origine română a murit într-un accident rutier în Italia
- 12:48Ancelotti confirmă revenirea lui Neymar înaintea meciului cu Scoția: „Este pregătit să joace”
- 11:14Premieră la cel mai longeviv maraton montan din România: cinci sportivi cu dizabilități au luat startul într-o probă competitivă
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























