Advertising
Advertising
Reghecampf A CEDAT. "Nu-i NORMAL ce se întâmplă!"

Reghecampf A CEDAT. "Nu-i NORMAL ce se întâmplă!"
Scris deRealitatea.NET
Publicat8 ian. 2014, 10:08
Actualizat8 ian. 2014, 12:05
Laurentiu Reghecampf a avut o iesire nervoasa intr-o emisiune televizata si a acuzat ca Astra Giurgiu, marea rivala a celor de la Steaua in lupta pentru titlul de campioana, este avantajata.
Citește și
- 23:02 Cupa Mondială 2026: peste 300 de drone confiscate în apropierea stadioanelor. Autoritățile americane au activat măsuri de securitate fără precedent
- 21:41Durere în sport: tânăr fotbalist de 21 de ani, în moarte cerebrală după ce s-a înecat
- 15:46Gabriela Ruse, victorie superbă la Bad Homburg. Românca s-a calificat în optimile de finală
- 12:22Fostul star din UFC a fost arestat în SUA: „Vă iubesc pe toți. Lucrez la mine însumi”
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























