Advertising
Advertising
Teribilism în trafic: un șofer a lăsat volanul și s-a ridicat în picioare într-o mașină aflată în mers, în Drobeta-Turnu Severin

Teribilism/ Captură video
Scris de Realitatea.NET Publicat: 28 iun. 2026, 16:40
Teribilism sau dovadă de inconștiență? Un șofer a fost surprins sâmbătă seară, în Drobeta-Turnu Severin, în timp ce se ridică în picioare la volanul unei decapotabile aflate în mers. Imaginile arată cum autoturismul își schimbă direcția, iar bărbatul revine rapid pe scaun pentru a redresa mașina.
Citește și
- 18:01Căldura transformă autostrăzile în capcane. De ce viteza mare poate deveni un pericol și mai mare în timpul caniculei
- 17:4629 iunie, Sânpetru de Vară: tradiții și credințe de sărbătoarea Sfinților Petru și Pavel
- 17:14Drama fotbaliștilor care și-au pierdut familiile după cutremurele devastatore din Venezuela
- 16:55Un primar francez a răcorit protestatarii cu furtunul. Când spiritele s-au încins prea tare, a aruncat cu apă pe ei - VIDEO
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























