Advertising
Advertising
USR pierde parlamentari în favoarea coaliție de guvernare - Un senator s-a înscris în PSD

Senatorul Gheorghe Mîndruță pleacă de la USR și trece la PSD
Scris de Realitatea.NET Publicat: 10 oct. 2022, 16:37
PSD a început să atragă membri din USR în Moldova. Un senator de Suceava s-a înscris luni oficial în PSD, după demisia din USR.
Citește și
- 19:59Bolojan, discuții cu liderii europeni: „România are nevoie de continuarea reformelor”
- 19:32PNL, reacție după decizia Tribunalului Ilfov: Hotărârea nu afectează organizarea Congresului Extraodinar - COMUNICAT
- 19:22Dan Dungaciu pune tunurile pe actuala clasă politică: „o improvizație fără busolă”, „un câine care încearcă să-și prindă singur coada”
- 19:10Anca Alexandrescu: „Ciprian Ciucu să se retragă și alegerile pentru Capitală să fie anulate”
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























