Advertising
Advertising
Regele Cioabă: Am votat pentru o administraţie care să aibă grijă şi de noi, romii!

Regele Cioabă: Am votat pentru o administraţie care să aibă grijă şi de noi, romii!
Scris de Realitatea.NET Publicat: 5 iun. 2016, 17:07
Autointitulatul rege al romilor de pretutindeni, Dorin Cioabă, a declarat duminică, la ieșirea de la urne, că a votat ca Dumnezeu să dea tuturor romilor o administrație bună, primari care să-i ajute, altfel peste patru ani romii vor fi supărați.
Citește și
- 11:18Bogdan Ivan, fost ministru PSD: „România are nevoie urgent de un guvern. Sunt zeci de mii de oameni care își pierd locurile de muncă”
- 10:46Președintele Israelului vine în România. Isaac Herzog va fi primit la Cotroceni și va vorbi în Parlament
- 10:12Siegfried Mureșan îl atacă pe Sorin Grindeanu după consultările de la Cotroceni: „PNL nu va vota un guvern condus de PSD”
- 07:26Nicușor Dan participă la reuniunea din Polonia. Miza discuțiilor: securitatea Europei și Flancul Estic al NATO
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























