Advertising
Advertising
Ponta: În 2012, plecam să joc baschet, dar m-a sunat Băsescu pentru guvernare. Crin a zis: Aoleu!

Ponta: În 2012, plecam să joc baschet, dar m-a sunat Băsescu pentru guvernare. Crin a zis: Aoleu!
Scris de Realitatea.NET Publicat: 27 apr. 2015, 20:00
Liderul PSD, premierul Victor Ponta, a remarcat absenta fostului lider PNL Crin Antonescu de la evenimentul PSD de celebrare a trei ani de la caderea Guvernului Ungureanu si a punctat ca istoria nu poate fi rescrisa, relatand cum acesta l-a incurajat sa preia guvernarea cand a fost sunat de Basescu.
Citește și
- 18:09Gheorghe Piperea critică guvernarea și politicile fiscale: „România, aproape de faliment”
- 17:36Nicoleta Pauliuc acuză existența unor campanii coordonate împotriva unor lideri PNL și cere explicații despre rețelele de boți
- 17:17Propunere-surpriză pentru Palatul Victoria. Grupul PACE îl vrea pe Patriarhul Daniel în fruntea Guvernului
- 14:15Planul lui Bolojan pentru putere: să rămână la vârf până la iarnă. Când ar putea fi organizate alegerile anticipate
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























