Advertising
Advertising
COPY&PASTE pe Facebook. Ce anunţă Doina Pană și un alt deputat PSD

COPY&PASTE pe Facebook. Ce anunţă Doina Pană și un alt deputat PSD
Scris deRealitatea.NET
Publicat20 iun. 2017, 13:36
Actualizat20 iun. 2017, 13:39
Corneliu Florin Buicu și Doina Pană, deputați PSD, au anunțat pe Facebook, printr-un mesaj identic postat pe Facebook că nu sunt de acord cu modul în care s-au făcut negocierea cu UDMR. Deşi multe persoane au înţeles că nu va vota moţiunea de cenzură, Doina Pana a anunţat că, de fapt, mesajul său pe Facebook a fost "răstălmăcit" şi că va vota moţiunea, mesajul său referindu-se la negocierile cu UDMR.
Citește și
- 19:34Dan Tanasă (deputat AUR): „Adevărații extremiști sunt cei care nu respectă Constituția României și nici sentințele judecătorești definitive! UDMR se pricepe foarte bine la ambele!”
- 19:29IMEDIAT - Premierul desemnat Adrian Veștea, în direct la Realitatea Plus
- 17:38Valeriu Munteanu (deputat AUR): „Nu putem accepta transformarea statului într-un colector abuziv de taxe care calcă în picioare drepturile cetățenilor”
- 17:33RA-APPS suspendă publicarea datelor despre imobilele atribuite persoanelor fizice, după decizia Curții de Apel București
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























