Advertising
Advertising
Guvernul continuă negocierile cu FMI, pe tema deficitului bugetar

Guvernul continuă negocierile cu FMI, pe tema deficitului bugetar
Scris de Realitatea.NET Publicat: 8 dec. 2014, 11:13
România continuă negocierile cu Fondul Monetar Internaţional. Este a patra zi de discuţii, iar experţii FMI şi cei ai Guvernului nu au reuşit să ajungă la o concluzie. Departamentul tehnic al Fondului Monetar analizează în detaliu la această oră bugetul de anul viitor al României, anunță Realitatea TV.
Citește și
- 09:43Ninel Peia, acuzații dure la adresa lui Bolojan: „Este un politician care nu își ține cuvântul. Un măr otrăvit”
- 09:25Ședință crucială la PSD de la ora 12.00. Se fac calculele pentru desemnarea premierului
- 09:17Condițiile AUR pentru guvernare. Ce guvern propune George Simion: anticipatele, tot mai aproape
- 08:36Bolojan vrea să condiționeze votul pentru Guvern PSD de partea economică. Cerințele PNL pentru acceptarea noului Executiv - SURSE
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News

























