Politica· 1 min citire

Guvernul Cioloş, prima şedinţă informală a Guvernului, din anul 2016

Guvernul Cioloş, prima şedinţă informală a Guvernului, din anul 2016

Guvernul Cioloş, prima şedinţă informală a Guvernului, din anul 2016

Realitatea.NET
Scris de Realitatea.NET Publicat: 9 ian. 2016, 13:53

Premierul Dacian Cioloş a convocat, sâmbătă, o nouă şedinţă informală a Guvernului, la vila Lac, discuţiile vizând prezentarea programului de măsuri ale ministerelor pentru anul 2016, scrie Mediafax.

Şedinţa a început în jurul orei 9:30 şi are loc la vila Lac I, loc în care premierul îşi cheamă frecvent miniştrii la întâlnri informale la sfârşit de săptămână.

La întâlnire, miniştrii care gestionează portofoliile de la Agricultură, Economie, Finanţe, Comunicaţii, Energie şi Mediu îşi prezintă programul de măsuri pentru anul 2016.

Distribuie articolul

Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News

Mai multe știri din Politica