Advertising
Advertising
Guvernul Cioloş, prima şedinţă informală a Guvernului, din anul 2016

Guvernul Cioloş, prima şedinţă informală a Guvernului, din anul 2016
Scris de Realitatea.NET Publicat: 9 ian. 2016, 13:53
Premierul Dacian Cioloş a convocat, sâmbătă, o nouă şedinţă informală a Guvernului, la vila Lac, discuţiile vizând prezentarea programului de măsuri ale ministerelor pentru anul 2016, scrie Mediafax.
Citește și
- 17:44Rareș Bogdan, atac dur la adresa lui Ilie Bolojan: ”E ipocrit. Votează cu PSD, dar a blocat un liberal”
- 17:12Votanții USR, singurii care au avut venituri mai mari în ultimul an
- 16:43Nicușor Dan participă joi la Summitul Flancului Estic, care are loc în Polonia. Agenda președintelui României
- 16:34Negocieri la vârf: Ce premier acceptă UDMR într-un guvern minoritar
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























