Advertising
Advertising
Șeful AEP: "Votul în diaspora se poate prelungi în toate cele 3 zile"

Șeful AEP: "Votul în diaspora se poate prelungi în toate cele 3 zile"
Scris de Realitatea.NET Publicat: 4 nov. 2019, 13:17
Preşedintele Autorităţii Electorale Permanente (AEP), Constantin-Florin Mituleţu-Buică, a declarat luni că votarea se poate prelungi în străinătate la alegerile prezidenţiale în toate cele trei zile în care cetăţenii îşi pot exercita dreptul de vot.
Citește și
- 15:36Ana Maria Păcuraru demască planul lui Bolojan. O nouă ediție explozivă a emisiunii „Miza Zilei” la Realitatea PLUS
- 13:28Dan Dungaciu (prim-vicepreședinte AUR): „Acești neputincioși și ipocriți care ne conduc”
- 09:00Petrișor Peiu (AUR): Decât să ne chinuim atât în așteptarea deciziilor de la Fitch nu ar fi mai bine să ne concentrăm pe temele reale: datoria publică și deficitul bugetar?
- 07:37Mihai Chrică, atac devastator la adresa progresiștilor lui Bolojan: Trebuie să protejăm și natura, dar nu șținem omaneii în stare permanentă de alertă
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News

























