Advertising
Advertising
Dacian Cioloş a eliberat din funcţie doi oameni de bază ai lui Victor Ponta

Dacian Cioloş a eliberat din funcţie doi oameni de bază ai lui Victor Ponta
Scris de Realitatea.NET Publicat: 3 dec. 2015, 22:50
Premierul Dacian Cioloș a decis numirea a trei secretari de stat în Ministerul Mediului, Apelor și Pădurilor, respectiv a lui Viorel Traian Lascu, Corina Lupu și Erika Stanciu, scrie Agerpres.
Citește și
- 20:07 Fost ministru al Energiei: ”Victorie pentru România! Putem construi hidrocentralele blocate de ONG-uri!”
- 19:36Ilie Bolojan, la recepția de Ziua SUA: „Militarii americani reprezintă coloana vertebrală a NATO în regiune”
- 19:26Fritz insistă cu guvern minoritar PNL-USR-UDMR. ”Modernizarea României nu poate fi amânată încă o generație”
- 19:06Instituirea zilei de 8 septembrie ca Ziua Națională a Atletismului Românesc, proiect AUR adoptat în unanimitate de Senat
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























