Advertising
Advertising
Bătaie la ședința Consiliului Local Făgăraș. Patru politicieni au ajuns la spital - VIDEO

Sursa foto: Captură video
Scris deRealitatea.NET
Publicat2 nov. 2022, 14:09
SursăRealitatea PLUS
O ședință a Consiliului Local Făgăraș s-a încheiat cu intervenția Poliției, iar câțiva consilieri au ajuns la Urgențe. Aleșii locali spun că au fost bruscați, loviți și jigniți de "susținătorii" edilului. Totul ar fi pornit după ce primarul a pus afișe în oraș cu consilierii care nu au votat proiectele lui.
Citește și
- 23:39Elena Lasconi, despre scenariul alegerilor anticipate: ”AUR ar lua 70-80% din voturi”
- 22:35Domnic Fritz, după ce președintele a somat partidele să negocieze pentru un guvern minoritar:”Sunt în contact cu Ilie Bolojan şi Kelemen Hunor”
- 21:06PNL Ialomița s-a „reformat” cu oameni racolați de la alte partide. Cine este noul șef al liberalilor ialomițeni?
- 21:02Nicușor Dan, după consultările cu liderii politici: ”Se conturează varianta unui guvern minoritar”
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News

























