Advertising
Advertising
VIDEO O bătrână a ars de vie în propria casă

VIDEO O bătrână a ars de vie în propria casă
Scris deEditor
Publicat2 dec. 2019, 09:26
Actualizat2 dec. 2019, 09:27
SursăRealitatea de Dambovita
Pompierii dela ISU Dâmbovița au fost soliciați să intervină la un incendiu ce mistuia o casă din Românești, Dâmbovița. După ce au stins flăcările pompierii au făcut o descoperire tulburătoare, o femeie fusese mistuită de flăcări.
Citește și
- 10:49Pompieri condamnați pentru bani luați ilegal din programul refugiaților ucraineni. Prejudiciul depășește 133.000 de lei
- 09:00Dublă nenorocire în Vaslui. Un bărbat a murit după ce s-a speriat că incendiul vecinilor îi va cuprinde și casa lui
- 08:15Ce a pățit un ieșean care nu a vrut să plătească facturile Digi în euro. Suma uriașă care i s-ar fi cerut ca să renunțe la contract
- 08:07O femeie din Constanța cere protecție în instanță. Fostul iubit ar fi obligat-o să ia credite și să-i dea bani
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News

























