Locale· 1 min citire

Trafic deviat pe DN1, la ieșirea din București, din cauza unui accident GRAV

Trafic deviat pe DN1, la ieșirea din București, din cauza unui accident GRAV

Trafic deviat pe DN1, la ieșirea din București, din cauza unui accident GRAV

Publicat16 mai 2014, 20:18
Actualizat16 mai 2014, 20:26
SursăMediafax

Circulaţia rutieră pe DN1 la intrarea în Capitală este deviată temporar, vineri seară, pe Drumul Odăii din Otopeni, după ce o autoutilitară încărcată cu apă s-a răsturnat la intrarea pe pasarela peste DN Centura Bucureşti, informează Centrul Infotrafic al Poliţiei Române.

Măsura devierii traficului a fost luată pe sensul de mers Ploieşti - Bucureşti.

Accidentul, care s-a produs pe sensul de mers spre Bucureşti, în jurul orei 19.15, nu s-a soldat cu victime.

Distribuie articolul

Mai multe articole despre

Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News

Mai multe știri din Locale