Advertising
Advertising
Sinucidere la metrou. Un bărbat s-a aruncat în fața trenului în stația Izvor

Sinucidere la metrou. Un bărbat s-a aruncat în fața trenului în stația Izvor
Scris deRealitatea.NET
Publicat25 iul. 2019, 08:03
Actualizat25 iul. 2019, 09:17
Un bărbat în vîrstă de 40 de ani a murit după ce s-a aruncat în fața metroului la stația Izvor. Salvatorii sunt la fața locului iar circulația metroului este blocată.
Citește și
- 23:10Accident grav în județul Timiș. Copil lovit în plin de o mașină în timp ce traversa strada pe bicicletă
- 22:35Tragedie în Bihor: un adolescent de 15 ani și-a pierdut viața după ce s-a înecat în Balta de la Șimian
- 21:46Accident spectaculos în Alba: doi pensionari aflați pe tricicluri electrice s-au ciocnit într-o intersecție
- 21:21Zi de doliu în folclorul românesc. Maestrul clarinetului Dorin Cuibaru s-a stins din viață
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























