Advertising
Advertising
Dramă! Un tânăr s-a sinucis din cauza Bacului! După contestaţie, a luat cât vroia, dar era deja mort

Dramă! Un tânăr s-a sinucis din cauza Bacului! După contestaţie, a luat cât vroia, dar era deja mort
Scris de Realitatea.NET Publicat: 10 iul. 2015, 21:27
Un tânăr din Bacău a avut un destin tragic, în care ironia a jucat un rol mare. Băiatul, pe nume Paul, a obţinut la Bac numai media 7, însă el îşi dorea cel puţin 8, pentru a merge să studieze în străinătate, în Anglia.
Citește și
- 16:24Carambol cu trei mașini pe DN 2, la Focșani. Trei persoane au ajuns la spital
- 16:14Autostrada Braşov – Făgăraş prinde contur. A fost emis Acordul de Mediu. Șeful CNAIR a făcut anunțul
- 15:01Accident tragic pe şantierul autostrăzii A3. Muncitor străin, mort după ce a căzut de la o înălţime de 12 metri
- 12:47Un șofer de 82 de ani a provocat un accident cumplit în Botoșani. Motociclist și femeie, răniți după impact
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























