Beat la volan, un șofer a avariat trei mașini parcate

Accident Suceava
Bărbatul în vârstă de 39 de ani, din municipiul Suceava, a fost reținut de polițiști pentru o perioadă de 24 de ore.
Miercuri noapte, în jurul orei 23.00, Poliţia municipiului Suceava a fost sesizată despre faptul că pe strada Slătioara din municipiul Suceava, s-a produs un accident de circulaţie soldat cu pagube materiale.
Polițiștii s-au deplasat la fața locului și au stabilit că, un bărbat de 39 de ani, în timp ce conducea autoturismul de teren pe strada Slătioara din municipiul Suceava, a pierdut controlul asupra direcției de deplasare și a intrat în coliziune laterală cu trei autovehicule parcate pe partea dreaptă a drumului.
Citește continuarea pe realitateadesuceava.net
Citește și:
- 13:58 - Păcănelele, interzise într-un oraș din România: măsura, luată pentru combaterea dependenței jocurilor de noroc
- 10:12 - O femeie din Galați a murit după ce s-a intoxicat cu monoxid de carbon. Fiul ei a fost găsit în stare gravă
- 09:59 - Pensionari lăsați fără bani în Constanța: o poștăriță a falsificat zeci de semnături și le-a furat pensiile oamenilor
- 14:18 - Cinci vehicule implicate într-un accident pe podul central din Oradea: o persoană a ajuns la spital
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News














