VIDEO - Paznicul a dat cu dezinfectant în ochi unui copil, în loc să-i ia temperatura. Imaginile de pe camera de supraveghere

VIDEO - Paznicul a dat cu dezinfectant în ochi unui copil, în loc să-i ia temperatura. Imaginile de pe camera de supraveghere
O situație ciudată a avut loc la intrarea într-un magazin. Paznicul care stătea la intrare a făcut o gafă ce a stârnit un întreg scandal.
Situație delicată la intrarea într-un magazin de tip supermarket. Paznicul de la intrare a fost însărcinat și cu luarea temperaturii în această perioadă în care coronavirus reprezintă un risc atât de mare. Pe lângă asta, paznicul obișnuia să mai dezinfecteze cărucioarele folosite de clienți. Dintr-o eroare, paznicul care avea în mână atât termomentrul cât și sticla cu dezinfectant a reușit să îi dea unui copil cu acea substanță în ochi, în loc să-i ia temperatura. Puteți vedea imaginile cu gafa impardonabila, mai jos:

Citește și:
- 11:07 - Cea mai simplă activitate care ajută la slăbit. Recomandarea unui renumit medic: „Este una dintre cele mai simple și accesibile forme de mișcare”
- 10:52 - Ce caracteristici definesc acești adidasi dama potriviți pentru mersul zilnic
- 10:19 - O epavă misterioasă descoperită în largul Norvegiei ascunde o comoară veche de aproape 300 de ani
- 10:10 - Cum alegi cele mai dulci și zemoase roșii. Trucurile simple de care trebuie să ții cont atunci când mergi la piață
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News














