Advertising
Advertising
Șofer condamnat definitiv după ce a lovit un biciclist și l-a "despăgubit" cu o bere

Poliția atrage că înțelegerile în afara cadrului legal sunt pericoloase
Scris de Realitatea.NET Publicat: 9 dec. 2024, 12:11
Un șofer care a lovit cu mașina un biciclist a fost condamnat definitiv pentru că, în loc să cheme poliția, l-a "despăgubit" pe cel accidentat cu o bere. Conducătorul auto a afirmat că victima i-a spus că se simte bine și că e suficient să-i dea o bere. Ulterior, biciclistul nu s-a simțit bine și a ajuns la spital, iar incidentul a ieșit la iveală.
Citește și
- 11:00Percheziții în Neamț, Bacău și Ilfov într-un dosar de șantaj, camătă și tăinuire
- 10:51Dosarul Ciucu. Denise Rifai și Odeta Nestor, interceptate privind o posibilă intervenție la Primărie - SURSE
- 10:01Von der Leyen, anchetată după ce a refuzat să facă publică o discuție secretă cu Zelenski și alți lideri
- 21:03Verdict în dosarul lui Wiz Khalifa: Tribunalul Constanța respinge cererea de revizuire în dosarul consumului de cannabis
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News
























