Advertising
Advertising
S-a sinucis la o oră după ce a fost verificat de Poliție. Anchetă uriașă la o secție de poliție din București

O anchetă este în derulare pentru a stabili și ce au făcut polițiștii după primul apel
Scris deRealitatea.NET
Publicat19 dec. 2023, 16:07
Actualizat19 dec. 2023, 16:36
Anchetă uriașă după moartea unui tânăr de 29 de ani. Acesta s-a aruncat de la etajul blocului în care locuia. Șocant este că, înainte cu circa o oră, bărbatul fusese verificat de polițiști, după ce vecinii l-au reclamat la 112. Potrivit surselor, bărbatul ar fi consumat droguri.
Citește și
- 21:03Verdict în dosarul lui Wiz Khalifa: Tribunalul Constanța respinge cererea de revizuire în dosarul consumului de cannabis
- 18:469 arestări în dosarul unei grupări de trafic de droguri care opera în București și Ilfov. Unul dintre suspecți, implicat într-un caz soldat cu decesul unui tânăr
- 17:45Spargere la o școală din Sectorul 3. Un tânăr de 20 de ani a fost reținut după ce ar fi furat bunuri în valoare de 10.000 de lei
- 17:34Tribunalul București a decis: Primarul Ciprian Ciucu rămâne sub control judiciar
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News

























