Advertising
Advertising
Primarul din Sinaia, transport de urgență la spital. I s-a făcut rău în drum spre arest

Vlad Oprea a încălcat regulile controlului judiciar
Scris de Realitatea.NET Publicat: 21 mai 2025, 23:39
Primarul staţiunii Sinaia, Vlad Oprea, pe numele căruia a fost emis un mandat de arestare preventivă pentru 30 de zile, a ajuns la Spitalul Judeţean de Urgenţă Ploieşti, din cauza unei crize cardiace. Edilul fusese preluat de polițiști și urma să ajungă în acest, la Câmpina.
Citește și
- 12:32Noi întârzieri în dosarul retrocedărilor din Parcul IOR: instanța a schimbat completul de judecată
- 09:55Ilie Bolojan ar putea fi chemat la audieri, în 3 dosare DNA - SURSE
- 09:02Cuplu de români condamnat în Elveția, după ce au fraudat asigurările sociale cu accidente false. Inteligența artificială i-a dat de gol
- 08:36Captură record de droguri în Mexic: peste 24.000 de litri de metamfetamină lichidă, confiscate în Sinaloa
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























