Advertising
Advertising
”Regina drogurilor” din Mexic a fost capturată. Era acuzată de 180 de crime

”Regina drogurilor” din Mexic a fost capturată. Era acuzată de 180 de crime
Scris deRealitatea.NET
Publicat23 sept. 2015, 15:23
Actualizat23 sept. 2015, 15:27
Autoritățile mexicane au reușit să o captureze pe Melissa Margarita Calderon Ojeda, presupusul lider al unui cartel de droguri din Mexic, fiind acuzată de mai multe crime.
Citește și
- 19:21Cutremur puternic în Hindu Kush: seismul, resimțit în Afganistan și Pakistan
- 19:15Șoferii ruși au început să-și pună în rezervor „pastile” care reduc consumul de carburant
- 18:14Ministru american, mesaj pentru Europa: „Nu vă mai plângeți. Mor mai mulți oameni iarna decât vara”
- 17:08Petrolier, lovit de un proiectil în Strâmtoarea Ormuz. Tensiunile dintre SUA și Iran escaladează din nou
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























