Advertising
Advertising
Președintele afgan: Sper să nu mai fie niciodată nevoie de luptători străini

Președintele afgan: Sper să nu mai fie niciodată nevoie de luptători străini
Scris de Realitatea.NET Publicat: 4 dec. 2014, 23:54
Președintele afgan, Ashraf Ghani, și-a exprimat speranța, la finalul unei conferințe desfășurate la Londra în prezența principalilor donatori, că țara sa nu va mai avea nevoie niciodată de intervenția trupelor de luptă din străinătate pentru asigurarea securității și stabilității, scrie AFP.
Citește și
- 09:12Rusia a lansat un nou atac cu rachete asupra Kievului. Cel puțin două persoane au fost rănite
- 08:59Harry Styles s-a prăbușit pe scenă, în timpul concertului de pe Wembley. Fanii s-au panicat: „Inima mi s-a oprit” - VIDEO
- 08:32Poluare tot mai extinsă cu păcură pe litoralul bulgăresc. Experții cer o anchetă amplă asupra sursei contaminării
- 07:17Presa germană: România, prinsă în focul încrucișat al războiului Rusiei împotriva Ucrainei. „Un nou nivel de escaladare”
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























