Advertising
Advertising
Ministrul ungar de Externe: Momentan nu există motive pentru a ridica un gard la granița cu România

Ministrul ungar de Externe: Momentan nu există motive pentru a ridica un gard la granița cu România
Scris de Realitatea.NET Publicat: 16 oct. 2015, 23:18
Ministrul ungar de Externe, Peter Szijjarto, a declarat, vineri, că autoritățile ungare urmăresc cu atenție situația de la granița cu România, însă a subliniat că nu există motive, momentan, pentru a începe construirea unui gard la această frontieră, transmite agenția MTI, informează HotNews.ro.
Citește și
- 20:07Destin frânt prea devreme: doi tineri căsătoriți au murit la câteva zile distanță, la doar o lună după nuntă
- 19:01Deces în vacanță: o fetiță de doar un an a murit după ce a fost găsită în piscina unui hotel
- 18:27Verdict de la Bruxelles: România nu îndeplinește criteriile pentru trecerea la moneda euro
- 17:29Lavrov: ”Rusia vrea să ştie dacă Trump şi-a schimbat poziţia cu privire la războiul din Ucraina după summitul G7”
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























