Advertising
Advertising
Metropole care ar putea SĂ DISPARĂ până la sfârşitul secolului

Metropole care ar putea SĂ DISPARĂ până la sfârşitul secolului
Scris de Realitatea.NET Publicat: 1 dec. 2014, 18:45
Suntem stapani pe planeta, dar mai stapana decat noi este Natura. Cercetatorii constata ca peste tot se produc deplasari de teren, teribile eruptii ale vulcanilor, cutemure, inundatii si multe altele in fata carora suntem neputinciosi.
Citește și
- 23:33Incident într-un parc de distracții: un adolescent de 13 ani a murit după ce a fost proiectat dintr-un carusel aflat în mișcare
- 22:32Mark Rutte, întâlnire cu Donald Trump, la Casa Albă. Șeful NATO încearcă să atenueze tensiunile înainte de summitul de la Ankara
- 22:30Doi români din Marea Britanie au recunoscut că au ucis doi bărbați. Își sedau victimele pentru a le jefui
- 20:07Destin frânt prea devreme: doi tineri căsătoriți au murit la câteva zile distanță, la doar o lună după nuntă
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























