Advertising
Advertising
Cum arată metropola de 6 ori mai mare ca New York-ul, lăsată de izbelişte. Aşteaptă să fie populată

Cum arată metropola de 6 ori mai mare ca New York-ul, lăsată de izbelişte. Aşteaptă să fie populată
Scris de Realitatea.NET Publicat: 19 mai 2017, 17:25
Cazul ciudat al oraşului Yangon, din Birmania (Asia), a mirat o lume întreagă. Această metropolă este fosta capitală a ţării sale, dar, de când centrul guvernamental s-a mutat la Naypyidaw, oraşul a rămas, pur şi simplu, gol.
Citește și
- 23:33Incident într-un parc de distracții: un adolescent de 13 ani a murit după ce a fost proiectat dintr-un carusel aflat în mișcare
- 22:32Mark Rutte, întâlnire cu Donald Trump, la Casa Albă. Șeful NATO încearcă să atenueze tensiunile înainte de summitul de la Ankara
- 22:30Doi români din Marea Britanie au recunoscut că au ucis doi bărbați. Își sedau victimele pentru a le jefui
- 20:07Destin frânt prea devreme: doi tineri căsătoriți au murit la câteva zile distanță, la doar o lună după nuntă
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























