Advertising
Advertising
Ca-n filme! S-a trezit în cont cu aproape 400.000 de euro. I-a cheltuit pe toți, iar acum îi va restitui „puțin câte puțin”

A cheltuit banii statului, iar acum trebuie să-i restituie. Foto/Profimedia
Scris deIulian Budusan
Publicat18 mai 2022, 18:27
SursăRealitatea
Un japonez care a cheltuit în cazinouri online o alocaţie COVID-19 în valoare de 46,3 milioane de yeni (338.000 de euro), pe care a primit-o în urma unei erori a autorităţilor nipone, a decis să ramburseze „puţin câte puţin” banii statului.
Citește și
- 09:49Șeful AIEA cere verificări „foarte amănunțite” în Iran, după război: se urmărește să nu existe un program de arme nucleare
- 09:48Zelenski a aprobat o operațiune secretă de 40 de zile pentru a forța Rusia să pună capăt războiului
- 09:24Avertisment de la NATO: Rusia pregătește noi atacuri împotriva statelor din estul Europei
- 09:22Olanda emite primul Cod roșu de caniculă din istorie. Europa fierbe sub temperaturi extreme
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























