Advertising
Advertising
6 români, reţinuţi în Italia, după ce au BĂTUT CRUNT un medic de la secţia de URGENŢE

6 români, reţinuţi în Italia, după ce au BĂTUT CRUNT un medic de la secţia de URGENŢE
Scris deRealitatea.NET
Publicat19 aug. 2014, 21:46
SursăMediafax
Şase români au fost reţinuţi, în regiunea italiană Sicilia, după ce au agresat un medic, la secţia de urgenţe a unui spital din apropiere de Palermo, scrie ziarul La Repubblica, în ediţia online.
Citește și
- 23:33Incident într-un parc de distracții: un adolescent de 13 ani a murit după ce a fost proiectat dintr-un carusel aflat în mișcare
- 22:32Mark Rutte, întâlnire cu Donald Trump, la Casa Albă. Șeful NATO încearcă să atenueze tensiunile înainte de summitul de la Ankara
- 22:30Doi români din Marea Britanie au recunoscut că au ucis doi bărbați. Își sedau victimele pentru a le jefui
- 20:07Destin frânt prea devreme: doi tineri căsătoriți au murit la câteva zile distanță, la doar o lună după nuntă
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























