Advertising
Advertising
Trafic îngreunat pe A1 Bucureşti – Piteşti
30 sept. 2015, 11:14

Trafic îngreunat pe A1 Bucureşti – Piteşti
Sursă: REALITATEA.NET
Astăzi, până la ora 15:00, pe A1 Bucureşti – Piteşti se desfăşoară activităţi de întreţinere, traficul fiind redirecţionat de pe banda 2, pe banda 1, a anunţat Poliţia Română.
Lucrările se execută pe sensul de mers catre Pitesti, la kilometrul 108, pe sensul de mers catre Bucuresti, la kilometrii 37 şi 35.
Poliţiştii le recomandă conducătorilor auto sa circule prudent, să se asigure corespunzator la efectuarea manevrei de schimbare a benzii de circulaţie şi să respecte indicaţiile politiştilot rutieri prezenţi în zonă.
Citește și:
- 18:46 - Solicitare oficială de la București: Dronele ucrainene să se autodistrugă dacă ajung aproape de România!
- 18:22 - Portiția legislativă din Parlament. Procesatorii scapă de plafonarea adaosului comercial la alimentele de bază
- 18:20 - Makaveli a fost reținut în scandalul banilor. Influencerul își va petrece noaptea în Arestul Central al Poliției Capitalei
- 18:13 - Copilă de 2 ani, transportată de urgență la spital după un accident grav în curtea casei. Micuța a căzut într-un cazan cu gem fierbinte
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























