Advertising
Advertising
Șofer român, prins cu 150 de kg de droguri în mașină

Șofer român, prins cu 150 de kg de droguri în mașină
Scris deGeorgiana Balaban
Publicat12 dec. 2024, 13:46
SursăRealitatea PLUS
Captură uriașă în Maroc. Un șofer român și un spaniol au fost prinși în Maroc cu aproape 150 de kilograme de droguri ascunse sub bancheta unei dube. Descoperirea a fost făcută de vameșii marocani la frontieră, înainte ca drogurile să fie transportate ilegal în Spania.
Citește și
- 23:19Putin, telefon surpriză de ziua lui Trump. Despre ce au discutat cei doi lideri
- 23:09Apelul Cristelei Georgescu către părinți: „Să le dăm copiilor nu doar un nume de sfânt, ci un reper moral. Citiți-le viețile sfinților!”
- 23:01Schimbare de strategie la Palatul Victoria. Adrian Veștea continuă programul lui Bolojan, dar anunță excepții: „Nu poți tăia la paușal. Vom analiza de la caz la caz, au fost zone vulnerabile afectate”
- 22:59Adrian Veștea anunță că are o majoritate sigură: „Avem acele 200 de voturi, chiar depășim acest număr. Începând de mâine chem la discuții toate forțele proeuropene”
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























