Advertising
Advertising
Scandal într-un microbuz: două femei s-au luat la bătaie

Bătaie într-un microbuz
Scris de Realitatea.NET Publicat: 3 aug. 2022, 19:33
Două femei s-au luat la bătaie, într-un microbuz din Alba Iulia, relatează realitateadealba.net.
Citește și
- 18:32Culisele „Pactului” propus de PNL, deconspirate de Miron Mitrea: „Se bazează pe voturi de la cei care nu se înțeleg. Vor doar să împartă sute de milioane de euro”
- 17:02Noua regulă din Codul Rutier pentru șoferii cu permis de sub doi ani
- 16:41Vreme extremă: Alerte meteo de furtuni și vijelii. Vezi harta județelor afectate
- 16:32Negocieri la Cotroceni: Nicușor Dan testează terenul pentru un guvern minoritar după eșecul Cabinetului Veștea
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























