Actual· 1 min citire

Maşină în flăcări, lângă Guvern

Maşină în flăcări, lângă Guvern

Maşină în flăcări, lângă Guvern

Publicat14 mar. 2016, 15:17
Actualizat14 mar. 2016, 15:23

Panică în Piaţa Victoriei, din Capitală! O maşină a fost cuprinsă de flăcări chiar în apropiere de clădirea Guvernului. Din fericire, şoferul a reuşit să iasă la timp din autoturism. Pompierii şi poliţiştii intervin acum la locul incidentului.

Incendiul a fost semnalat în jurul orei 14:50. La faţa locului s-au deplasat două autospeciale de stingere şi o ambulanţă SMURD.

În momentul în care echipajele de intervenţie au ajuns la faţa locului, maşina era goală, numărul pasagerilor implicaţi în incident nefiind cunoscut până la această oră.

Cert este că şoferul maşinii a reuşit să iasă la timp din autoturism.

Distribuie articolul

Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News

Mai multe știri din Actual