Advertising
Advertising
Început de an pe patul de SPITAL. Şase adolescenţi, în COMĂ ALCOOLICĂ

Început de an pe patul de SPITAL. Şase adolescenţi, în COMĂ ALCOOLICĂ
Scris deRealitatea.NET
Publicat2 ian. 2015, 16:04
SursăREALITATEA TV
Început de an foarte dificil pentru medicii ieşeni de la urgenţe. După petrecerea de Revelion, şase adolescenţi au ajuns la spital în comă alcoolică. Alţi trei bărbaţi au fost aduşi îngheţaţi. Unul dintre ei are slabe şanse de supravieţuire.
Citește și
- 17:11Lovitură totală pentru Bolojan. Nicușor Dan respinge rotativa guvernamentală după discuțiile cu Bolojan, Hunor și Fritz: „Este neserioasă!
- 16:51Schimbare majoră la medic. Programările online are putea deveni obligatorii. Ce se întâmplă cu istoricul medical?
- 16:24Alertă ANAF pentru românii cu venituri din afara țării: Ce trebuie să schimbi urgent în Declarația Unică
- 10:26Atacurile cibernetice cu inteligență artificială, la doar câteva luni distanță. Avertismentul dur al specialiștilor
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























