Actual· 1 min citire

Incendiu la un restaurant din centrul Capitalei. Pompierii intervin

Incendiu la un restaurant din centrul Capitalei. Pompierii intervin

Incendiu la un restaurant din centrul Capitalei. Pompierii intervin

Realitatea.NET
Scris de Realitatea.NET Publicat: 19 nov. 2015, 14:28

Pompierii ISU au intervenit, joi, la un incendiu declanșat în sectorul 3 al Capitalei. Pompierii ISU au intervenit, joi, la un incendiu declanșat în sectorul 3 al Capitalei.  - See more at: http://www.b365.ro/incendiu-la-un-restaurant-chinezesc-din-capitala_241137.html#sthash.1UmFDudU.dpuf

Incendiul s-a declanșat la o anexă a restaurantului chinezesc Harbin, pe strada Păunescu Paltin Ion. Au intervenit cinci autospeciale de stingere, un detașament de salvatori și un echipaj SMURD.

Incendiul a fost localizat, iar suprafața afectată a fost de aproximativ 100 de metri pătrați, fără a fi înregistrate victime.

Sursa: B365.ro.

Distribuie articolul

Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News

Mai multe știri din Actual