Actual· 1 min citire

Femei amendate după ce s-au bătut pe stradă

 Femei amendate după ce s-au bătut pe stradă

Femei amendate după ce s-au bătut pe stradă

Realitatea.NET
Scris de Realitatea.NET Publicat: 6 mar. 2020, 21:28

Două femei au fost amendate de oamenii legi după ce s-au bătut pe stradă, în Botoșani.

Două femei au fost amendate de oamenii legi după ce s-au bătut pe stradă, în Botoșani. Concret, acestea trebuie să plătească din cauza tulburării ordinii și liniștii publice, 400 de lei de persoană.

Întreaga altercație a fost surprinsă pe camerele de luat vederi, amplasate în zonă.

Citește mai mai multe pe realitateadebotosani.net.

Distribuie articolul

Mai multe articole despre

Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News

Mai multe știri din Actual