Echipa de filmare a emisiunii culinare a lui Liviu Dragnea, terorizată: "Li s-au tăiat cauciucurile la mașini, au fost sunați la 5 dimineața" - Care e motivul

Liviu Dragnea
Liviu Dragnea se confruntă cu probleme după lansarea emisiunii sale culinare online. Echipa sa de filmare formată din 4 tineri a avut de suferit, recent.
Liviu Dragnea a mărturisit la Realitatea PLUS, în cadrul emisiunii Culisele Statului Paralel prezentată de Anca Alexandrescu, că echipa de filmare a emisiunii sale online a avut parte de incidente neplăcute din cauza colaborării cu el. Mai exact, toți cei 4 tineri care-l ajută pe fostul lider PSD să filmeze și să monteze emisiunea s-au trezit cu roțile tăiate la mașini. În plus, aceștia au fost sunați la ora 5 dimineața și li s-a spus un singur lucru la telefon: să nu mai colaboreze cu Dragnea.
"Vineri seară, copiii care mă ajută pe mine și țin telefonul să filmeze când gătesc, acestor copii li s-au tăiat cauciucurile la mașină, la toți. Între 5 și 5 jumătate dimineață au fost sunați și li s-a spus un singur lucru: încetați filmările cu Liviu Dragnea. Vorbim de 4 copii. E o operațiune făcută de niște profesioniști. S-a făcut apel telefonic la poliție care le-a zis să se mai gândească până a două zi", a declarat Liviu Dragnea.
Citește și:
- 16:44 - Mai multe persoane s-au simțit rău la o piscină terapeutică din Eforie Nord. Două au fost transportate la spital
- 16:28 - „Mi-a fost frică". Proprietara gospodăriei din Galați unde a căzut o dronă rusească a povestit ce s-a întâmplat
- 16:15 - Tragedie în Constanța. O fetiță de doi ani a murit după ce a înghițit bile dintr-o jucărie
- 15:48 - Nicușor Dan, reacție după drona rusească căzută la Galați: „Instituțiile au acționat corect și coordonat. Condamn ferm comportamentul iresponsabil al Rusiei"
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News














