Dubla sinucidere din Hunedoara. Pista șocantă pe care merg anchetatorii: ce se întâmpla, de fapt, în clădirea de pe care au sărit în gol fetele

Dubla sinucidere din Hunedoara. Pista șocantă pe care merg anchetatorii: ce se întâmpla, de fapt, în clădirea de pe care au sărit în gol fetele
Cele două tinere din Hunedoara care și-au pus capăt zilelor împreună au fost înmormântate de familiile îndurerate. Pentru anchetatori au rămas multe semne de întrebare. Procurorii trebuie să descifreze ce se află în spatele gestului celor două, mai ales că indiciile sugerează că fetele ar fi fost victimele bullyingului. Administratorul fostei fabrici a făcut declarații șocante. El susține că, deseori, în clădire intrau adolescenți care obișnuiau să consume alcool sau substanțe interzise. Acum se așteaptă rezultatele complete ale analizelor de laborator, care ar putea indica dacă fetele consumaseră înainte alcool sau droguri. Urmează imagini și informații cu un puternic impact emoțional!
Citește și
- 23:30Fostul comandant al lui Trump, față în față cu Ana Maria Păcuraru, într-un interviu exploziv marca Realitatea PLUS: ”Europa nu își apără valorile”-VIDEO
- 16:25România, lovită de primul val de caniculă din acest an. Temperaturile din termometre o vor lua razna. Anunțul șefei ANM-VIDEO
- 18:17Uniformele școlare ar putea deveni obligatorii din septembrie. Proiectul de lege a ajuns în Parlament
- 16:18Avocatul Toni Neacșu, atac dur la adresa USR în cazul lui Dominic Fritz: „Au uitat de Fără penali în funcții publice”
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News



























