Advertising
Advertising
DJ celebru, găsit MORT într-o cameră de hotel din Pitești
11 ian. 2021, 06:46
Actualizat: 11 ian. 2021, 06:46

DJ celebru, găsit MORT într-o cameră de hotel din Pitești
Pascal di Fazio, de 62 de ani, de cetățenie franceză, cunoscut ca DJ Pascal, a murit, noaptea trecută, din cauze momentan necunoscute.
DJ Pascal a fost găsit fără viață în camera unui hotel din Pitești.
Nu a mai răspuns la telefon și un angajat al hotelului a mers sa verifice, găsindu-l fără suflare. Ușa era încuiată pe dinăuntru, banii erau în cameră, iar trupul nu prezenta urme de violență.
Criminaliștii au fost chemați la fața locului pentru cercetări. Cauza decesului urmează să fie stabilită după efectuarea autopsiei.
Citește și:
- 10:31 - Negocieri la Cotroceni. Grup PACE: „Vrem Guvern cu PSD și AUR sau doar cu AUR”
- 10:08 - Deshidratarea poate afecta grav sănătatea: riscurile ascunse ale consumului insuficient de apă
- 10:07 - Reuniune crucială NATO în Suedia: Europa își caută busola apărării în fața strategiei lui Donald Trump
- 10:06 - Scandal între polițiști și jurnaliști la incendiul de la clubul Argo din Mamaia: de la ce a pornit cearta
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News














