Advertising
Advertising
Directorul medical de la Ambulanța Bistrița, reținut de polițiști. E acuzat de agresiune sexuală și folosirea abuzivă a funcției

Foto/Arhivă
Scris deIulian Budusan
Publicat15 mai 2025, 17:22
SursăRealitatea
Un caz grav de agresiune sexuală este investigat de polițiștii din Bistrița-Năsăud, după ce o angajată a Serviciului de Ambulanță a reclamat că a fost agresată de superiorul său.
Citește și
- 17:02Noua regulă din Codul Rutier pentru șoferii cu permis de sub doi ani
- 16:41Vreme extremă: Alerte meteo de furtuni și vijelii. Vezi harta județelor afectate
- 16:32Negocieri la Cotroceni: Nicușor Dan testează terenul pentru un guvern minoritar după eșecul Cabinetului Veștea
- 16:18Victor Ponta, propus din nou pentru funcția de premier de către alianța „Uniți pentru România”
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























