Advertising
Advertising
Descoperire șocantă în județul Timiș. 74 de bătrâni ținuți în condiții inumane în casa directoarei azilului care a fost închis pentru nereguli

Descoperire șocantă în județul Timiș.
Scris de Realitatea.NET Publicat: 10 dec. 2025, 21:37
Poliţiştii şi inspectorii DGASPC Timiş au descoperit, într-o locuinţă, 74 de bătrâni cazaţi în condiţii improprii, după ce azilul în care au fost internaţi a fost închis în urma constatării unor nereguli. Potrivit autorităților, locuinţa aparţine directoarei căminului care a fost închis.
Citește și
- 19:13Droguri de mare risc, trimise în închisori prin scrisori. Doi traficanți, arestați, în Mureș
- 19:10S-a terminat întâlnirea de la Cotroceni, dar fără niciun rezultat. Partidele nu au ajuns la o înțelegere
- 18:27Te-ai plictisit de Mamaia și Dubai? Atunci poti să-ți faci vacanța în...spațiu!
- 17:31Întâlnirea „guvernului paralel” înainte de negocierile de la Cotroceni: Siegfried și prietenii
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























