Actual· 1 min citire

Cutremur, luni după-amiză, la graniţa cu România

Cutremur, luni după-amiză, la graniţa cu România

Cutremur, luni după-amiză, la graniţa cu România

Realitatea.NET
Scris de Realitatea.NET Publicat: 19 mar. 2018, 17:59

Un seism cu magnitudinea de 2,5 grade pe scara Richter s-a produs luni dpă-amiază, în Republica Moldova.

Seismul a avut loc la ora 16.48, la o adâncime de 5 kilometri.

Cel mai recent cutremur din România este cel de duminică, de la ora 20.55, de 2,1 grade pe Richter, în judeţul Galaţi.

Distribuie articolul

Mai multe articole despre

Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News

Mai multe știri din Actual