Caz șocant, la Brăila. Doctoriță ucisă, în propriul cabinet, cu mai multe lovituri de cuțit. Avea doar 41 de ani!

Foto arhivă
Un caz cutremurător vine din județul Brăila. Vă avertizăm că urmează informații cu puternic impact emoțional! O doctoriță a fost omorâtă cu bestialitate în propriul cabinet de stomatologie. Din primele informații, femeia în vârstă de 41 de ani ar fi fost ucisă cu un cuțit.
Momente de groaza s-au petrecut in aceasta seara, pe strada Griviței, la intersecția cu Gării. O doctoriță, medic stomatolog, a fost ucisa cu mai multe lovituri de cuțit, chiar in cabinetul medical.
La data de 16 iulie a.c., în jurul orei 21:25, polițiștii au fost sesizați prin apel 112 cu privire la faptul, că pe strada General Eremia Grigorescu din municipiu, o femeie ce prezintă urme de violență a fost găsită decedată, într-un cabinet stomatologic.
La fața locului s-au deplasat procurorul din cadrul Parchetului de pe lângă Tribunalul Brăila și echipele operative din cadrul Inspectoratului de Poliție Județean Brăila, în vederea efectuării cercetărilor.
Citește și:
- 13:46 - Două zodii intră într-o perioadă de noroc și transformări până în toamna lui 2026. Obstacolele dispar, iar succesul le bate la ușă
- 13:30 - Viperele și urșii au început să coboare direct pe poteci. Avertisment serios pentru turiști de la Salvamont
- 13:07 - Anchetă pentru evaziune fiscală la o clinică de cosmetică medicală: milioane de lei, ascunse de Fisc
- 13:04 - Curtea de Apel îl lasă pe generalul Gheorghiță Vlad fără telefon. Instanța a respins cererea șefului Statului Major al Armatei
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News














