Advertising
Advertising
Avertismentul ambasadei americane de la București: „Cei care încalcă legea americană vor fi repatriați sau se vor confrunta cu acuzații penale”

Avertismentul ambasadei americane de la București: „Cei care încalcă legea americană vor fi repatriați sau se vor confrunta cu acuzații penale”
Scris deAdina Saleh
Publicat23 mar. 2025, 22:09
Actualizat23 mar. 2025, 22:10
Ambasada Statele Unite ale Americii (SUA) la București a transmis, duminică, pe Facebook, un mesaj în care avertizează asupra imigrației ilegale. Asta în condițiile în care vizele românilor pentru SUA ar putea să nu fie ridicate, chiar dacă România a fost acceptată în programul Visa Waiver.
Citește și
- 14:44Înșelătoriile telefonice fac ravagii în România: 42% dintre fraudele raportate în 2026 sunt apeluri false
- 13:12Un bărbat a fost încătușat în timpul unui flagrant, dar era nevinovat. Ce s-a întâmplat cu adevăratul suspect
- 14:57Escrocherie prin SMS cu amenzi de viteză false în numele Ministerului Transporturilor
- 10:07Apariție surprinzătoare pe o șosea din Cluj. Șoferii au dat nas în nas cu un...avion! VIDEO
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























