Advertising
Advertising
Alcoolemie pozitivă după ce s-a șters cu șervețele umede la gură

Sursa foto: Arhivă
Scris deRealitatea.NET
Publicat3 iun. 2022, 11:19
SursăRealitatea PLUS
Un șofer din Iași încearcă de aproape un an să demonstreze în instanță că nu a urcat băut la volan. Bărbatului i-a ieșit o alcoolemie de 0,06 la sută în aerul expitrat și susține că nu a consumat nicio picătură de alcool.
Citește și
- 17:16Pe ce promite Primăria Capitalei că dă 17 milioane de euro ca să scape Bucureștiul de coșmarul din trafic
- 16:34Tensiuni maxime la audieri: Romeo Lungu (PSD) reclamă haos la numărarea voturilor din comisie și negocieri intense în culise
- 16:24Evaziune la firmele de livrări: Anchetă penală pentru un prejudiciu de 23 de milioane de lei
- 16:08Guvernul Veștea prinde contur: Primii miniștri propuși au trecut de audierile din comisii VIDEO
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























