Actual· 1 min citire

A uitat unde a parcat mașina și a reclamat furtul la poliție. Ce a urmat

A uitat unde a parcat mașina și a reclamat furtul la poliție. Ce a urmat

Realitatea.NET
Scris de Realitatea.NET Publicat: 14 sept. 2018, 14:56

Un buzoian şi-a căutat trei zile maşina pe care a uitat unde a parcat-o. În cele din urmă, a mers la poliție pentru a cere ajutor.

Un bărbat din Pătârlagele, venit la oraș să își facă analizele, a uitat unde și-a parcat mașina și a crezut că i-a fost furată. Abia după trei zile i-au găsit-o polițiștii locali staționată pe o stradă din municipiu. Culmea este că, deși îi lipsea un geam, mașina era intactă, cu toate bunurile în interior.

Citeşte continuarea pe realitateadebuzau.net.

Distribuie articolul

Mai multe articole despre

Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News

Mai multe știri din Actual