Actual· 1 min citire

Şef de la Protecţia Consumatorului, bătut la un restaurant din Neptun

Şef de la Protecţia Consumatorului, bătut la un restaurant din Neptun

Şef de la Protecţia Consumatorului, bătut la un restaurant din Neptun

Realitatea.NET
Scris de Realitatea.NET Publicat: 1 aug. 2018, 23:16

Şeful Comisariatului Judeţean pentru Protecţia Consumatorului Constanţa, Horia Constantinescu, a fost bătut, miercuri, în timpul unui control la un restaurant din staţiunea Neptun, el reclamând la poliţie că are şi un dinte rupt.

Potrivit Poliţiei Constanţa, şeful Comisariatului Judeţean pentru Protecţia Consumatorilor (CJPC), Horia Constantinescu, a fost bătut de reprezentanţii unui restaurant din Neptun, unde a vrut să facă un control. Şi o colegă inspector, care îl însoţea, a fost agresată, conform Mediafax.

Constantinescu ar fi fost lovit peste faţă şi i-a fost rupt un dinte, apoi şi lui, dar şi colegei sale le-au fost smulse telefoanele mobile cu care filmau controlul.

Inspectorii OPC au depus plângere la Poliţie.

Distribuie articolul

Mai multe articole despre

Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News

Mai multe știri din Actual